Golemo
Rozmaitości
Środa, 29 października 2014 22:35

Klub KPK Team: grupa ludzi z pasją

Klub Powiatu Krakowskiego, czyli po prostu KPK-Team powstało z inicjatywy Kamila Galosa. Wpadł on na pomysł, aby zjednoczyć ludzi, których łączy ta sama pasja - pasja motocyklowa i miłość do 4 kółek.
Po wielu przemyśleniach, przy pomocy Łukasza Figuły oraz Grzegorza Gawina na początku lutego 2014 roku klub "stanął na nogi". KPK-Team z dnia na dzień sukcesywnie się rozwija, nie spoczywając na laurach.

Nazwa mówi, że jest to klub dla ludzi z powiatu krakowskiego, lecz nie ogranicza się on tylko do tej lokalizacji. Do klubu mogą dołączyć wszystkie osoby, bez względu na miejsce zamieszkania.

Grupa organizuje tzw "spoty", na których spotykają się klubowicze oraz ludzie pragnący dołączyć do szeregów KPK. Wszyscy wspólnie dobrze się bawią, wymieniają doświadczeniem, wzajemnie pomagają, integrują się. KPK-Team bierze udział w różnego rodzaju pokazach samochodowych, szkoleniach. W trakcie trwania spotów, nad bezpieczeństwem czuwa ekipa zabezpieczająca. Obecnie klub liczy 20 aktywnie działających członków, tzw klubowiczów, głównie z Krakowa i pobliskich okolic. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie w sobotę o godzinie 18:00, a stałym miejscem spotkań klubu jest parking leśny w Brodłach.

Motto klubu brzmi: "Pasja ma łączyć, a nie dzielić".

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl