Golemo
Rozmaitości
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017 22:10

Kapele Serc 2017 (zdjęcia)

W Nowohuckim Centrum Kultury odbył się charytatywny koncert zatytułowany" Kapela serc". Była to już dziewiąta edycja tej ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Polską Sekcję Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF.
Akcja ta spotkała się z szerokim odzewem ze strony wielu zespołów. Koncerty dedykowane osobom chorym na stwardnienie rozsiane na stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych przez zespoły.

Także Nowohuckie Centrum Kultury po raz dziewiąty było gospodarzem tego koncertu, promując swoją działalność otwartą na drugiego człowieka, dającą choćby częściową ulgę i chwilową radość ludziom chorym i potrzebującym wsparcia finansowego bądź duchowego, będącą wkładem na rzecz ich wsparcia psychicznego i umocnienia wiary w drugiego człowieka.

Podczas koncertu był organizowany kiermasz, podczas którego każdy miał możliwość wsparcia finansowego poprzez zakup wystawionych do sprzedaży przedmiotów. Dochód z koncertu został przekazany Polskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego oddział w Krakowie.

Wystąpili:
Lidia Jazgar, Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Huta”, Grupa Baletowa
„Etiuda”, Zespół Tańca Nowoczesnego „Klips”, Zespół Tańca Nowoczesnego
„Enigma”, Formacja Amatorskiego Klubu Tańca Towarzyskiego „encek”, Grupa
„Maram”, Szkoła Tańca Jane Austen, Zespół Tańca Indyjskiego „Moh Lena”,
Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiacy”, Zespół Tańca Irlandzkiego „Eriu”,
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”, Wychowankowie
ZPiT „Krakus”.

Wspierajmy tych, którzy Was potrzebują, dla których Wasz dar z serca jest promykiem nadziei a dobro przekazane innym zawsze wróci do Was z podwojoną siłą!

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl