Rozmaitości
Piątek, 8 grudnia 2017 17:00

I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Akademii Perfect Skills (zdjęcia)

W Lipnicy Wielkiej w ramach partnerstwa Fundacji Szczęśliwe Jutro z Fundacją My Football odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Akademii Perfect Skills na Rzecz budowy Przystani Szczęśliwe Jutro we Wróblówce pod hasłem #GrajKibicujPomagaj.
Celem wydarzenia była zbiórka pieniędzy na remont budynku, w którym powstaje Przystań, a w niej dwa domy dziecka. Połączenie sił, wspólna praca, zaangażowanie i pomoc wolontariuszy z Gimnazjum w Lipnicy Wielkiej oraz hojność gości zaowocowały wyjątkową atmosferą oraz wspaniałym wynikiem. Kwota jaką udało się zebrać to 3 400 zł.

Inicjatywę Turnieju wsparli: SagiArt, Orawskie Ciacho, Kwiaciarnia Krokus, Firma Sandrzyk, oraz Restauracja Delice, sponsorami atrakcyjnych nagród głównych natomiast byli: Termy w Szaflarach (voucher na całodniowy pobyt w strefie basenowej dla 6 rodzin), Dominika Dworszczak (świąteczna sesja fotograficzna), Sabina Janczy (pakiet zabiegów kosmetycznych w gabinecie Vita), Salon fryzjerski Brzytwa i Nożyczki (zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów).

Podczas, gdy na hali sportowej w Lipnicy Wielkiej zawodnicy Akademii Perfect Skills rywalizowali o miano najlepszej drużyny Mini Mistrzostw Świata, a ich licznie zgromadzone rodziny kibicując mogły równocześnie wesprzeć ideę wydarzenia, Ekipa Szczęśliwego Jutra do „zadań specjalnych” ruszyła do Wróblówki, by tam na miejscu, rozpocząć pierwsze prace budowlane. Przyjaciele Fundacji - Sagi Art., Niedźwiedzie Orawy i Firma Janos poprzez bezinteresowny dar serc i ciężkiej pracy urządzili „całodniową demolkę” i przygotowali budynek do remontu.

Sercem Fundacji są ludzie wspierający jej działania, ludzie o otwartych sercach i kreatywnych umysłach. Ludzie z inicjatywą i chęcią niesienia pomocy.

źródło: organizatorzy, opr.s/
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl