Rozmaitości
Wtorek, 14 listopada 2017 11:47

IV poranny Bieg dla Serca po Krakowskich Plantach

Czwarty już, poranny Bieg Po Plantach Krakowskich jest nieodzownym elementem Kongresu Kardiologia Prewencyjna 2017, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 17-18 odbędzie się w Hotelu Holiday Inn w Krakowie.
Wczesnym rankiem w sobotę, 18 listopada o godz. 7.00 rano organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w biegu na dystansie 4 km. Zaproszenie skierowane jest nie tylko do pacjentów kardiologicznych ale do wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje serce nawet w chłodne jesienne dni.

Poranny Bieg po Plantach jest przeznaczony dla wszystkich chętnych mieszkańców Krakowa i okolic w każdym wieku, chcących poprawić kondycję i uniknąć wystąpienia wielu chorób cywilizacyjnych.

Wśród uczestników biegu w poprzednich latach byli zarówno wykładowcy, politycy, dziennikarze, jak i uczestnicy konferencji, ale także osoby zupełnie niezwiązane z konferencją.

- Biegają z nami osoby, które lubią aktywny tryb życia i dbają o swoje zdrowie. Podkreślamy, że w aktywności fizycznej ważna jest regularność. Jeśli ktoś jeszcze nie biega może przyjść i przemaszerować z nami ten dystans lub przejechać go na rowerze - zachęca prof. Piotr Jankowski, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu Kardiologia Prewencyjna 2017.

Poranny Bieg po Plantach Krakowskich stanowi najlepsze praktyczne potwierdzenie zaleceń lekarzy dotyczących zbawiennego wpływu aktywności fizycznej na zdrowie serca - niezależnie od pory roku. Uczestnicy już po raz czwarty zmierzą się z dystansem czterech kilometrów, rozpoczynając rywalizację u bram Starego Miasta przy ul. Siennej, gdzie zlokalizowana będzie także meta.mat. prasowy
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej NT JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl