Rozmaitości
Niedziela, 26 lutego 2017 13:55

IMPRO Atak! w Teatrze STU w Krakowie (zdjęcia)

Na krakowskiej scenie Teatru Stu w nadchodzący weekend zagoszczą artyści grupy teatralnej IMPRO Atak
Błyskotliwe spektakle grupy to doskonała zabawa dla widza, ale i wyzwanie dla aktorów. Postawieni w sytuacji, w której to publiczność decyduje o tym, jak przebiega akcja, za każdym razem muszą wspinać się na wyżyny swojej kreatywności.

Powstające ad hoc spektakle są dzięki temu niepowtarzalne i wyjątkowe, a każdy występ jedyny w swoim rodzaju.

Pełne inteligentnego humoru spektakle tej grupy powstają przy współudziale widowni, przez co każde przedstawienie jest jedynym w swoim rodzaju. Wysoki poziom występów gwarantuje zespół profesjonalnych aktorów oraz muzyków.

Improwizacja teatralna to forma bardzo wymagająca dla aktorów, ale jednocześnie gwarantująca doskonałą rozrywkę dla publiczności. W czasie impro to widz decyduje jak ma przebiegać akcja, z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się aktorzy. Ci z kolei, w sytuacji gdy nie ma scenariusza, a dialogi oraz akcja powstają na bieżąco, za każdym razem muszą dawać popis prawdziwej kreatywności. Wszystko to sprawia, że nigdy nie zdarzają się dwa takie same przedstawienia.

W skład łódzkiej grupy IMPRO ATAK! wchodzą: Katarzyna Chmara, Jolanta Jackowska, Lilu, Magdalena Prochasek, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Konrad Michalak, Wojtek Oleksiewicz, Piotr Rogucki, Jacek Stefanik, Zorak oraz muzycy: Sławomir Badowski, Sławomir Bartkiewicz, Radek Bolewski, Marek Fedor i Adam Wojtasik.

W czasie występów w STU wezmą udział Agata Myśliwiec-Grząślewicz, Wojtek Oleksiewicz,Piotr Gawron-Jedlikowski,Jacek Stefanik i inni.

Kolejne spektakle 1 i 2 kwietnia.

Tomasz Cichocki i materiały prasowe Teatru STU i grupy IMPROAtak
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl