Rozmaitości
Piątek, 4 lipca 2014 00:16

II Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego

Forum Gmin Beskidu Wyspowego zaprasza na II Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego " Beskidzkie Rytmy i Smaki ", który odbędzie się w dniach od 5 - 27 lipca br. w ośmiu miejscowościach - Dobra,Wiśniowa,Limanowa, Tenczyn, Żegocina,Słopnice,Kamienica, Sadek-Kostrza.
Festiwal organizowany jest w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy i zostaną na nim zaprezentowane bogate tradycje kultury Zagórzan, Białych Górali, Lachów, Kliszczaków i Górali Podhalańskich zamieszkujących Beskid Wyspowy.

Wystąpi ponad 50 zespołów i kapel regionalnych, orkiestr, zespołów muzycznych i kabaretów. Twórcy ludowi na licznych wystawach i kiermaszach zaprezentują swoją twórczość , a Koła Gospodyń Wiejskich znakomite i smaczne wyroby oraz wypieki regionalne.

Inauguracja Festiwalu nastąpi w sobotę 5 lipca br. o godz. 16.00 w Parku Małachowskich w Dobrej.

5 lipca Dobra
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

6 lipca Wiśniowa
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

12 lipca Limanowa
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

13 lipca Tenczyn
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

19 lipca Żegocina
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

20 lipca Słopnice
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

26 lipca Kamienica
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

27 lipca Sadek – Kostrza
Program ramowy: godz.17.00 – 22.00 - koncerty zespołów regionalnych, kapel, chórów, orkiestr, zespołów muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kiermasze produktów regionalnych, konkursy, zabawa taneczna .

Pełny serwis informacyjny na stronie www.odkryjbeskidwyspowy.pl
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl