Allestetis
Rozmaitości
Piątek, 25 października 2013 12:26

III Podhalańskie Targi Weselne

III Podhalańskie Targi Weselne odbędą się w weekend 26-27. 10. 2013r. w Białym Dworku w Gronkowie k./Nowego Targu- największym dwupoziomowym lokalu imprezowym na Podhalu w godz od.10 do 18.
Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami firm branży weselnej z Podhala oraz panującymi w niej najnowszymi trendami. Zobaczymy tam firmy prezentujące modę ślubną, biżuterię, hotele i karczmy, dekoracje ślubne , cukiernie, limuzyny, taxi weselne, DJ, fotografie i film, wizaż, kosmetykę oraz zabiegi pokazowe kliniki La Perla i inne, na które czekają ostatnie wolne stoiska.

Występy na żywo

Na żywo będzie można posłuchać zespołów: Getup( od godz.10-18-26-7.10) oraz Artixfolk(od godz. 16 do 18 26.10) oraz DJ Future Tech i innych, które się zgłoszą. Zespół, który Państwo wybiorą w losowaniu wystąpi na imprezie o godz. 19.00, na którą wszyscy Zwiedzający będą mieli wstęp wolny. Nagrodą dla zespołu będzie realizacja profesjonalnego teledysku oraz koncert .

Zarówno podczas targów jak i na imprezie nie zabraknie degustacji wyrobów cukierniczych, gastronomicznych, jak również szerokiej gamy alkoholi od firmy La Perla.

Konkurs z nagrodami
Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Weselne na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 3000 tys.

Dla Zwiedzających nagrody przygotowali: nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w prezencie wraz z albumem lub kopią Blu- Ray extra oraz
firma Villa Dermatica, która przekazuje Voucher na 700 zł na swoje usługi.

III Podhalańskie Targi Weselne to jedyna okazja dla Młodych Par z Podhala do spotkania z przyszłymi podwykonawcami z Podhala. Na przebieg wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek, które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.

Podhalańskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki na Podhalu i w Małopolsce, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe.

Wejściówki na targi są w cenie 10 zł.
Organizatorem targów jest Agencja Bimage, Partnerem Głównym Biały Dworek z Gronkowa k.Nowego Targu, partnerami - Future Tech, Film-wesele.pl

W imieniu Organizatorów zapraszam serdecznie do udziału
Daniel Musioł
Targi
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl