Rozmaitości
Wtorek, 6 sierpnia 2013 18:02

Gra miejska „Tajemnice Nowotarskich Jarmarków”

Zapraszamy do wzięcia udziału w poszukiwaniu skarbu Nowotarskich Jarmarków w dniach24 i 25 sierpnia (sobota i niedziela) w godz. 14.00 – 19.00 na nowotarskim Rynku. Na śmiałków czekać będą do rozwikłania zagadki, pogoń za tajemniczą postacią i wiele innych niespodzianek.
Zapraszamy drużyny czteroosobowe, ale w skład każdej drużyny musi wchodzić przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Może to być drużyna rodzinna, czy grupa znajomych z pracy. Grę miejską przygotowało Stowarzyszenie Rabkon. Sponsorem gry jest PCD Salami. Na wszystkich uczestników gry czekają smaczne nagrody, a dla zwycięzców dodatkowe upominki. UWAGA: ograniczona ilość drużyn, które będą mogły wystartować – zapisz wcześniej swoją drużynę!

Dodatkowo istnieje również możliwość wzięcia udziału w grze miejskiej w wersji multimedialnej, przy użyciu smartfonów (telefon z systemem Android wer. 2.3.3 i następne). Tu startujemy pojedynczo. Znak rozpoznawczy? Szukajcie wiatraczka ze znakiem sponsora – PCD Salami.Ta wersja gry powstała dzięki pomocy krakowskiej firmy 3Step Sp. z o.o.

Zapisy drużyn i osób indywidualnych:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ, tel. 18 266 21 32, email: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl

Tomasz Szlaga, MOK w Nowym Targu
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl