Golemo
Rozmaitości
Niedziela, 3 lipca 2016 22:05

Gordon Haskell, Kate Ryan i Dżem zagrali w Andrychowie (duża galeria)

Na andrychowskim stadionie wystąpiły takie gwiazdy jak Kate Ryan, Gordon Haskell oraz zespół Dżem. Impreza została zorganizowana przy okazji Dni Andrychowa, była skierowana skierowana do entuzjastów szeroko pojętej muzyki rozrywkowej w każdym wieku, łącząca na scenie artystów polskich i zagranicznych.
Gordon Haskell to brytyjski wokalista, basista i autor piosenek – mega hitem stała się jego piękna ballada „How Wonderful You Are”. Haskell słynie z bardzo żywiołowych koncertów, każdy jego występ ze świetnym zespołem kończy się owacjami na stojąco i bisami.

Kate Ryan to flamandzka wokalistka muzyki eurodance i pop, znana m.in. z takich hitów jak: „Désenchantée”, „Voyage Voyage”, „Ella Elle L'a” czy „Libertine”.

Główną gwiazdą andrychowskiego koncertu był zespół Dżem: legenda polskiej sceny rockowo-bluesowej, tym razem w wyjątkowym koncercie symfonicznym z towarzyszeniem orkiestry oraz chóru. Konferansjerką zajął się Rafał Bryndal, satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów.

Impreza, która odbywała się na stadionie KS Beskid w Andrychowie przy ul. Kościuszki początkowo przyciągnęła skromną liczbę fanów. Tak było podczas koncertu Kate Ryan i Gordona Haskella, ale już występ zespołu Dżem - mimo bardzo niesprzyjającej aury (obfity deszcz) zgromadził liczniejszą publiczność, która śpiewała przeboje legendarnego zespołu z towarzyszeniem orkiestry oraz chóru ze Lwowa. Blisko 3, 5 godzinny występ zakończył „Sen o Wiktorii” z dedykacją dla narodu ukraińskiego.

Z artystami tańczyli i śpiewali wszyscy: młodsi, starsi, rodziny z dziećmi a nawet...burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem muzycznym objął między innymi portal Małopolskaonline.

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl