Rozmaitości
Poniedziałek, 17 października 2016 19:41

Finał Małopolskiego Festiwalu Smaku. Zjedz na Polu w Krakowie (zdjęcia)

Było to największe wydarzenie kulinarne w regionie, Małopolski Festiwal Smaku odbywający się w tym roku pod hasłem „Zjedz na Polu” zakończył swoją trasę w Krakowie. 15 i 16 października festiwalowe food trucki zaparkowały na terenie dawnego Hotelu Forum.
Finał festiwalu był wydarzeniem towarzyszącym „Najedzonym Fest!” i odbył się pod szyldem „Najedzeni Fest Małopolskim Smakiem”.

Małopolanie po raz ostatni w tej edycji festiwalu mieli okazję spróbować dań kuchni międzynarodowej przygotowanych z wykorzystaniem produktów regionalnych. Podobnie jak w innych miastach na festiwalowym szlaku pojawili się lokalni producenci, oferujący świeże produkty: nabiał, wędliny, miody, soki, przetwory i wiele innych przysmaków.

Tradycyjnych potraw można było skosztować w foodtruckowym miasteczku, a także zakupić regionalne przysmaki na stoiskach producentów i restauratorów. Czekały także liczne atrakcje, a wśród nich fotobudka, quiz wiedzy o Małopolsce, atrakcje dla najmłodszych prowadzone przez wolontariuszy Stowarzyszenia SIEMACHA.

W ramach wsparcia Partner Małopolskiego Festiwalu Smaku Makro ufundowało produkty do pokazu kulinarnego, natomiast Hotel Mercure Dosłońce – nagrody w postaci voucherów.

Tomasz Cichocki i materiały promocyjne Małopolskiego Festiwalu Smaku
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl