Rozmaitości
Wtorek, 22 maja 2012 13:23

EURO 2012 w Małopolsce. Mobilna Strefa Kibica w ośmiu miastach

W gronie 104 miast, w których pojawi się Mobilna Strefa Kibica jest osiem miast małopolskich. Są to Nowy Targ, Gorlice, Myślenice, Oświęcim, Trzebinia, Krynica, Proszowice i Szczucin.
Na początku czerwca rusza projekt Fan City Tour. W jego ramach wielkie ciężarówki z ekranami o wymiarach 5 x 2,8 metra czyli Mobilne Strefy Kibica odwiedzą ponad 100 miast w całej Polsce. W każdej z nich mecze Euro 2012 oglądać będzie mogło jednorazowo około tysiąca osób.

"Fan City Tour stanie się świętem lokalnych społeczności, okazją do hucznej zabawy, połączonej ze wspólnym oglądaniem na żywo meczowych rozgrywek Euro 2012 od 8 czerwca do 2 lipca 2012 roku. Każdego dnia, kiedy rozgrywane będą mecze, Mobilne Strefy Kibica Fan City Tour zawitają jednocześnie do pięciu wybranych miejscowości biorących udział w projekcie na jednodniową imprezę" - zachęcają organizatorzy.

Strefa składa się z dwóch obszarów. Pierwszy z nich stanowi Obszar Oglądania Meczów, czyli teren o wymiarach do 500 m² bezpośrednio sąsiadujący z ciężarówką FAN CITY TOUR. Za Obszarem Oglądania Meczów znajduje się Strefa Gastronomiczna.

s/

źródło: Fan City Tour

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl