Rozmaitości
Sobota, 31 maja 2014 22:45

Dzień Dziecka i Młodzieży w Szczawnicy (zdjęcia)

W piątek od godziny 10.0 terenie placu pod Dolną Stacją PKL Palenica, pod dużym namiotem dzieci i młodzież z Krościenka i Szczawnicy bawiły się z okazji Dnia Dziecka.
Licznie przybyli uczniowie wraz z nauczycielami szczawnickich szkół mogli zobaczyć prezentacje artystyczne swoich koleżanek i kolegów, a także w sposób sportowy podjąć wzajemną rywalizacje w licznych zaproponowanych sportowo – rekreacyjnych rozgrywkach.

Odbyła się także prezentacja fryzjerstwa w wykonaniu uczniów Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy.

Imprezę sprawnie prowadził Artur Majerczak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy, potrafiący zachęcić dzieciaki do wspólnej zabawy. Dużą atrakcją dla uczestników wspólnej zabawy był grill z kiełbaskami oraz ciasta upieczone przez rodziców uczniów.

Organizatorem imprezy było Miasto i Gmina Szczawnica, Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy, dyrekcje szkół: Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej oraz Publiczne Gimnazjum im. Ks. Józefa Tischnera w Szczawnicy i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina Filia w Szczawnicy.

Henryk Janusz Olkiewicz
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl