Rozmaitości
Czwartek, 24 stycznia 2019 14:35

Dawid Podsiadło pomaga chorym na raka -Charytatywny koncert z okazji 20-lecia Stowarzyszenia Unicorn

Już 4 lutego w Światowy Dzień Walki z Rakiem odbędzie się wyjątkowy charytatywny koncert Dawida Podsiadło, z którego dochód zostanie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Jeden z najpopularniejszych w Polsce muzyków zagra, aby zdobyć środki na pomoc psychoonkologiczną dla dzieci i dorosłych chorujących na nowotwory.
Dawid Podsiadło to obecnie jeden z najsłynniejszych muzyków w Polsce. Jego wydany

w ubiegłym roku album „Małomiasteczkowy” pokrył się Potrójną Platyną w ciągu dwóch miesięcy sprzedaży, a „Małomiasteczkową Trasę” widziało w sumie ponad 100 tysięcy fanów. Na pierwszą część nadchodzących koncertów „Wielkomiejski Tour” bilety wyprzedały się w 4 minuty. Niedawno artysta otrzymał Paszport Polityki w kategorii Muzyka popularna.

Młody muzyk znany jest z chętnego włączania się w akcje charytatywne. Zorganizował aukcję złotych biletów na swoje koncerty, z której dochód został przekazany Stowarzyszeniu Mali Bracia Ubogich, a ostatnio na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał swój Małomiasteczkowy Kiosk, który był wykorzystywany przy promocji płyty i trasy koncertowej. Tym razem artysta zdecydował się wesprzeć dzieci i dorosłych chorujących onkologicznie, którzy korzystają z pomocy Stowarzyszenia Unicorn. Wyjątkowy charytatywny koncert odbędzie się 4 lutego 2019 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Będzie to niezwykła okazja, aby zapewnić sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale także pomóc osobom chorującym na nowotwory

Bilety-cegiełki są do nabycia na stronie www.ebilet.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie

W poprzednich latach Centrum Psychoonkologii Unicorn wspierali m.in.:
- Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Ignacy Gogolewski grając spektakl „32 Omdlenia”(2016 r.)
- Jimek (Radzimir Dębski) x Mioush x NOSPR (Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia) grając wyjątkowy koncert w ramach swojego wspólnego projektu (2017 r.)
- Maciej Stuhr, Kuba Badach, Sonia Bohosiewicz, Natalia Rybicka i Big Collective Band Wiesława Pieregorólki organizując charytatywny wieczór kabaretowy „Maciej Stuhr wraca na pole” (2018 r.).

źródło: Tomasz Cichocki i materiały prasowe Stowarzyszenia Unicorn.

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl