Rozmaitości
Poniedziałek, 24 lutego 2014 19:04

Daniel Urbaniak i Filip Pałgan laureatami konkursu fotograficznego w ramach Zimowych Zawodów Balonowych (zdjęcia i film)

NOWY TARG. Rozgrywanym na początku lutego II Nowotarskim Zimowym Zawodom Balonowym o Puchar firmy PCD Salami towarzyszył konkurs fotograficzny i filmowy dla amatorów. Główną nagrodą jest przelot balonem na ogrzane powietrze.
W protokole pokonkursowym czytamy: "w kategorii “najlepsze zdjęcie” prac przyszło całkiem sporo, bo aż 60 i to z nich musieliśmy wybrać to najlepsze zdjęcie zrobione podczas zawodów. Jury jednogłośnie przyznało I Miejsce – Danielowi Urbaniakowi za zdjęcie balonów z Tatrami w tle. Jeżeli chodzi o film z zawodów – dostaliśmy tylko jeden materiał. Jego autorem jest Filip Pałgan i to on będzie miał możliwość przelotu balonem PCD Salami nad Podhalem".

- Dodatkowo w konkursie fotograficznym przyznaliśmy trzy wyróżnienia – nagrody niespodzianki otrzymają: Jola Konieczko, Maciej Knurowski oraz Mirosław Hędrzak - dodają organizatorzy.

W galerii zdjęć prezentujemy najlepsze zdjęcie, trzy wyróżnienia w kolejności Jola Konieczko, Maciej Knurowski, Mirosław Hędrzak oraz pozostałe prace nadesłane na konkurs.

A oto film:
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl