Golemo
Rozmaitości
Środa, 11 lipca 2012 10:08

Czas na biznes! Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla mieszkańców powiatu nowotarskiego i suskiego

- Zainteresowanych zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej, z terenu powiatu nowotarskiego i suskiego, zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego można będzie dowiedzieć się o możliwościach pozyskania Funduszy Europejskich na ten cel - informuje Arkadiusz Szymczyk, konsultant Punktu Informacyjnego "Fundusze Europejskie Nowy Targ".
Spotkanie organizowane jest we wtorek 17 lipca roku, w godzinach 10.00 – 14.00 w Nowym Targu, w siedzibie Urzędu Skarbowego przy Parkowej 13.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z ofertą programów, które umożliwiają zdobycie środków na otwarcie firmy, ze szczególnym uwzględnieniem działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013 (PO KL). Spotkanie pozwoli także jego uczestnikom na szczegółowe poznanie projektu „Czas na biznes” realizowanego w ramach działania 6.2 PO KL przez Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej w Oświęcimiu z biurem projektu przy Fundacji Rozwoju Regionu Rabka, w tym uzyskanie informacji na temat:
- celu i założeń projektu,
- rodzajów wsparcia,
- zasad rekrutacji,
- trybu otrzymania, wykorzystania i rozliczenia dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
- prawidłowego przygotowania formularza rekrutacyjnego.

Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu we współpracy z Fundacją Rozwoju Regionu Rabka (FRRR). Rekrutację na spotkanie prowadzi FRRR, który prosi zainteresowane osoby o kontakt: tel. 18 26 777 39, e-mail: itraczyk@frrr.pl.

Liczba uczestników spotkania jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Program spotkania dostępny na stronie www.fundusze.malopolska.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące pozyskania dofinansowania z funduszy unijnych można uzyskać również w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce, których lokalizacje i dane teleadresowe znaleźć można w zakładce Punkty Informacyjne na stronie www.fundusze.malopolska.pl

Informacje nt. projektu „Czas na biznes” można znaleźć na stronie internetowej www.kwalifikacje.eu lub kontaktując się z biurem realizatora projektu – Fundacja Rozwoju Regionu Rabka, ul. Piłsudskiego 1, Rabka Zdrój.

Spotkanie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

opr. s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl