Golemo
Rozmaitości
Wtorek, 14 lutego 2017 12:01

Centrum Medyczne KOL-MED SPZOZ w Tarnowie poszerza swoją działalność

Centrum Medyczne KOL-MED SPZOZ w Tarnowie - instytucja Województwa Małopolskiego - stale poszerza zakres świadczonych usług dla pacjentów z Tarnowa, Bochni, Brzeska, Tuchowa i Dębicy. Tym razem opieką pielęgniarki szkolnej zostaną objęci uczniowie Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.
Od 1 czerwca 2016 roku Centrum Medyczne KOL-MED spzoz w Tarnowie obejmuje opieką pielęgniarską uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bochni składającego się z 4 szkół, do których uczęszcza 135 uczniów. Utworzony Gabinet Pielęgniarki Szkolnej będzie zajmował się również 270 uczniami z Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Centrum Medyczne KOL-MED spzoz jest Instytucją Województwa Małopolskiego działającą na rynku usług medycznych w obecnej formie od 2000 roku, a w latach 1975-1999 jako Obwód Lecznictwa Kolejowego. Świadczy swoje usługi na terenie Tarnowa, Bochni, Brzeska, Dębicy i Tuchowa w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, Opieki Długoterminowej i innych. Co roku udziela około 423 tysiące świadczeń dla 53,5 tysiąca pacjentów.

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl