Rozmaitości
Piątek, 20 lipca 2018 11:36

Bulwar/t/ Sztuki 2018 - warsztaty szycia (zdjęcia)

KRAKÓW. Po raz trzeci Łaźnia Nowa zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania wakacyjnego czasu nad urokliwym Zalewem Nowohuckim! Bulwar[t] Sztuki 2018 (25 czerwca – 3 września) to ponad 140 wydarzeń, które obejmują przedstawienia teatralne i koncerty, pokazy filmowe i spotkania z artystami, zabawy dla dzieci i warsztaty dla seniorów, zajęcia sportowe, słowem – coś dla ciała i coś dla ducha.
W ramach tegorocznej edycji Bulwar[t]u Sztuki 2018 zapraszamy na bulwar[t]owe warsztaty szycia: KOSTIUMIK CZY UBRANKO

Przeszywanie Mrożka to cykl trzygodzinnych warsztatów, które poprowadzą nowohucianki, pomysłodawczynie Turbo Toreb. Czym jest baner? Czy można nadać mu nowe znaczenie? Przyjdź na warsztaty, na których banery wystawiennicze z rysunkami Sławomira Mrożka przerobimy na użytkowe torby w sam raz na plażę, zakupy, zajęcia fitness.

TURBO TORBY powstały jako „efekt uboczny” warsztatów sąsiedzkich Szyjemy torby. Co jest dla nas ważne? Miejsce, w którym tworzymy, czyli Nowa Huta – dlatego torby skrojone są z banerów z architekturą i pejzażem miejskim. Części banerowe łączymy z materiałami.

Zajęcia prowadzą: Lola – Joanna Styrylska – znana graficzka i malarka. Odpowiedzialna za artystyczny klimat Turbo Toreb i Goha – Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz – fotografka, aktywistka i genialna generatorka wszelkich kontaktów Turbo Toreb.

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową: bulwart@laznianowa.pl. Zapisy od 25 czerwca od godziny 12:00. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Tomasz Cichocki i materiały prasowe Teatru Łaźnia Nowa
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl