Kopalnia
Rozmaitości
Środa, 20 października 2021 20:07

Bezpiecznie na rowerze (zdjęcia)

Na boisku przy Szkole Podstawowej w Niedźwiedziu w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła" odbyła się „Akcja znakowania rowerów odblaskami”.
Dyrektor Joanna Dudzik powitała zebranych gości, rodziców i społeczność szkolną. Na początku ks. Dominik Woch odmówił "modlitwę rowerzysty" do Matki Bożej. Następnie przedstawiciele policji z Mszany Dolnej mł. asp. Adrian Walczak i st. sierż. Agnieszki Kot wygłosili prelekcją o bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego na drodze jako kierujących rowerem i hulajnogą.

Potem został przeprowadzony przegląd sprawności rowerów i wręczenie uczniom „Certyfikaty sprawności roweru". Policja wraz z wyznaczonymi uczniami okleiła taśmami odblaskowymi ramy rowerów i szprychy kół uczestników biorących udział w akcji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali zakładkę z modlitwą do patronki rowerzystów Madonny Del Ghisallo.

W imieniu uczniów i opiekunów składamy podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję. Mamy nadzieję, że to spotkanie przyczyni się do realizacji planów i zamierzeń wychowawczo – dydaktycznych w naszej placówce.

Koordynator Joanna Cichańska, zdj. arch. szkoły
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl