Golemo
Rozmaitości
Czwartek, 7 listopada 2013 21:13

Bank Żywności w Krakowie poszukuje wolontariuszy do Świątecznej Zbiórki Żywności

Zaangażowany, odpowiedzialny, przygotowany i pełen radości – to wolontariusz Świątecznej Zbiórki Żywności, która odbędzie się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia w Małopolsce. Bank Żywności w Krakowie poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w akcję.
Ruszył właśnie specjalny portal www.wolontariat.bankziywnosci.pl oraz szkolenia e-learningowe dedykowane przyszłym wolontariuszom.

Informowanie klientów i zachęcanie ich do dzielenia się zakupami. Sortowanie żywności, działania promocyjne lub koordynowanie zbiórki w sklepie - to jedne z działań którymi zajmują się wolontariusze. Bank Żywności w Krakowie zaprasza do wolontariatu szczególnie szkoły, grupy zorganizowane oraz przedstawicieli biznesu do wolontariatu pracowniczego. Mile widziani są jednak wszyscy! W 2012 roku w Świąteczną Zbiórkę Żywności na terenie Małopolski zaangażowanych było ponad 3500 a w całej Polsce w sumie 50 tysięcy wolontariuszy! Dzięki ich pracy, w Małopolsce udało się zebrać i przekazać 56 748,45 kg żywności!. Łącznie w akcji ogólnopolskiej było to aż 860 ton żywności.

Szczegóły - tel: 694 436 435, 12 384 88 53 wew. 3, mail: bz.krakow@bankizywnosci.pl.

opr.s/

źródło: Wrota Małopolski

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl