Kopalnia
Rozmaitości
Wtorek, 3 lipca 2018 14:44

Artyści ze Wschodu wystąpią nad Sołą

Już 6 lipca odbędą się plenerowe pokazy teatralne w ramach 31. ULICA. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych – Wiatr od wschodu.

Początek niecodziennych spektakli w wykonaniu artystów z Izraela, Singapuru, Ukrainy i Polski o godzinie 16.30.

Program:
6 lipca
16:30 – Duo Looky, Izrael, spektakl: The Happy Hour Show: Stojąc przy mobilnym barze, barman i kelnerka snują marzenia o sławie w świecie cyrku. W akrobatycznej komedii o szybkiej akcji duet Looky wykonuje oryginalne i nowatorskie popisy, takie jak balansowanie w baletkach z puentą na butelkach czy jazda we dwoje na rowerze jednokołowym.

17:30 – Jay Che Jia Jun (Singapur), spektakl: Ping-pongowy cyrk: Jay Che jest dobrze zaznajomiony z muzyką, co pozwala mu łączyć żonglowanie piłeczkami pingpongowymi z grą na ksylofonie, co jest unikalnym widowiskiem nigdy wcześniej przez nikogo nie wykonywanym.

18:00 – Kijowski Teatr Uliczny „Highlights” (Ukraina, Polska), spektakl: Korowód tańca: Kolorowe kostiumy, mistrzowskie popisy na szczudłach, humor i wesołość – „Korowód tańca” wciąga publiczność do zabawy i tworzy niepowtarzalną karnawałową atmosferę, w której dominuje muzyka flamenco, rock & roll, pop dance, a nawet ukraińska hołubka.

ULICA – Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych jest jednym z najstarszych w tej część Europy wydarzeniem, poświęconym światowemu teatrowi plenerowemu. Organizowany przez Teatr KTO od 1988 roku stał się rozpoznawalny w Polsce i na świecie.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl