Rozmaitości
Wtorek, 5 czerwca 2018 16:29

Artur Gotz w TVP Kraków w ramach Teatru TV (zdjęcia)

W Teatrze w Telewizji w Studiu S-2 TVP Kraków odbył się koncert Artura Gotza, który zaśpiewał przeboje wszech czasów Kabaretu Starszych Panów.
Gościem specjalnym była: Agnieszka Chrzanowska.

Koncert promował trzeci album artysty, który został przygotowany z okazji 60. rocznicy powstania legendarnego kabaretu.

Jego premiera odbyła się w Walentynki w Poznaniu w Scenie Na Piętrze, a od tej pory ponad 35 koncertów. Warszawska premiera miała miejsce w Teatrze Studio, a podczas niej artysta zaśpiewał improwizowany duet z Barbarą Krafftówną.
Miesiąc temu artysta zagrał entuzjastycznie przyjęty koncert w Radiu Lublin, a w ubiegłą sobotę w Radiu Gdańsk.

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

Na album składają się wielkie szlagiery: "Addio pomidory", "Jeżeli kochać", "Już kąpiesz się nie dla mnie", "Ballada z trupem", "Kapturek 62", "Dziewica Anastazja", "Rodzina", "Upiorny twist", "W czasie deszczu dzieci się nudzą", "Piosenka jest dobra na wszystko".

Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: "Torreador i kastaniety", "Sposoby robienia kariery", "Wesoły deszczyk", "Adziba".

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", także tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Jego poprzednie płyty, "Obiekt seksualny" i "Mężczyzna prawie idealny", prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA i Australii. Artysta zagrał ponad 380 koncertów.

Tomasz Cichocki i materiały prasowe
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl