Rozmaitości
Piątek, 11 sierpnia 2017 12:30

Angielskie wakacje w Piwnicznej (zdjęcia)

Letnie obozy z językiem angielskim stały się wakacyjną tradycją Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju. Również w tym roku do Piwnicznej przyjechały dzieci, które chciały doskonalić swoje umiejętności językowe i jednocześnie wypoczywać.
Wśród 40-osobowej grupy była m.in. kilkuosobowa reprezentacja z Białowieży w Powiecie Hajnowskim, z którym współpracuje Powiat Nowosądecki. Dzieci, oprócz kilku godzin nauki języka angielskiego dzienne, miały też czas na wypoczynek i poznawanie naszego regionu.

- Świetnie bawiły się w Krynicy, gdzie mogły wyjechać gondolą na Jaworzynę Krynicką czy zwiedzić Muzeum zabawek – mówi Urszula Janusz, dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej. – Były też w Rabkolandzie. W programie kolonii znalazły się także zajęcia na basenie, jazda konna, piesze wycieczki górskie oraz zielony kulig. Wieczory były pełne emocji i dobrej zabawy. Dla dzieci zawsze przygotowujemy dyskoteki, karaoke, festiwal młodych talentów.

Jest też Randka w ciemno, zajęcia plastyczne, malowanie na szkle, zajęcia sportowe, tenis, futbol i szachy. Uczestnicy kolonii spotkali się z Barbarą Paluchową - piwniczańską poetką, która podczas wieczoru poezji zaprezentowała swoją twórczość.

- Przez cały czas pobytu dzieci, placówka wypełniona była śmiechem i atmosferą przyjaźni, która połączyła ze sobą kolonistów – dodaje dyrektor Urszula Janusz. - W dniu wyjazdu, wszyscy uczestnicy zadeklarowali chęć przyjazdu na kolejny obóz.

olsz/


źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl