Rozmaitości
Czwartek, 19 stycznia 2017 12:18

Akcja "Z miłości do włosów", czyli zetnij włosy dla dziecka

CZĘSTOCHOWA. - Wraz z Iloną Nalewajką, Stowarzyszeniem Mówimy NIEboRAKOWI i Częstochowskimi Aniołami zapraszamy na akcję pod nazwą "Z miłości do włosów", której finał 17 lutego odbędzie się w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce, a w naszym mieście w Ministerstwie Urody Ilony Nalewajki na ul. Pięknej 5 - namawia Beata Kulczyńska.
Zorganizowała ona w Częstochowie ogólnopolską akcję ścinania włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii z całej Polski. Do projektu zaprosiła wybitną fryzjerkę Ilonę Nalewajkę, a ona fryzjerów w całej Polsce. - Działamy z ramienia Stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI - dodaje pani Beata.

Akcja dedykowana jest dzieciom w całej Polsce, które zmagają się z chorobami nowotworowymi. Przez bolesne zabiegi chemioterapii tracą włosy, a co za tym idzie wiarę w siebie i uśmiech szczęśliwego dzieciństwa.

Akcja "z miłości do włosów" polega na ścięciu minimum 30cm włosów i przekazaniu ich dla Stowarzyszenia, następnie współpracująca z Mówimy NIEboRAKOWI perukarnia robi piękne i wygodne peruki dla dzieciaków walczących z rakiem.
A te przekazywane są im całkowicie za darmo.

- Więc jeśli masz długie włosy i chcesz przywrócić uśmiech na buźkach tych cudownych Dzieciaków, zgłoś się telefonicznie pod numerem 502 282 513 i umów się na dogodną Ci godzinę darmowego cięcia. Nie zostaniesz wypuszczona bez pięknej nowej fryzurki. Jeśli jesteś spoza Częstochowy i chcesz aby Twój salon włączył się do tej akcji, wyślij wiadomość na adres kontakt@mowimynieborakowi.pl wiadomość w treści wpisując swoje imię i nazwisko, adres salonu, telefon a w tytule "biorę udział w akcji "z miłości do włosów". Dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi wskazówkami - dodaje organizatorka akcji.

Szczegóły na profilu https://www.facebook.com/events/1059343784212171/

opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl