Golemo
Rozmaitości
Piątek, 28 stycznia 2011 08:06

„Podróżnik WC” - książkowy konkurs dla Czytelników

Jak co dwa tygodnie w piątek, prezentujemy naszym Czytelnikom nowości książkowe o tematyce religijnej, lub wydane przez katolickie wydawnictwa. Pierwsze pięć osób, które odpowiedzą poprawnie na nasze pytanie, otrzyma książkę w prezencie.
Dwa tygodnie temu, jak zwykle, otrzymaliśmy kilkadziesiąt poprawnych odpowiedzi na nasze pytanie. Przypomnijmy, brzmiało ono: W którym roku ks. Jan Twardowski otrzymał święcenia kapłańskie? Odpowiedź brzmi: W 1948. Pięciu Czytelnikom, którzy odpowiedzieli jako pierwsi, książkę „Taka jest moja wiara” ks. Jana Twardowskiego, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Bernardinum, wysłaliśmy pocztą.

Dziś kolejna z naszych propozycji, która również ukazała się nakładem Wydawnictwa Bernardinum - książka Wojciecha Cejrowskiego „Podróżnik WC”. To pierwsza podróżnicza książka Cejrowskiego, którą po raz pierwszy wydano w 1997 roku i która stała się wówczas bestsellerem. Potem Wydawnictwo Bernardinum starało się wydać ją po raz kolejny, autor jednak się nie zgadzał. Twierdził, że jest źle napisana, bo - jak mówił - „wtedy nie umiał jeszcze dobrze pisać”. W końcu jednak udało się go przekonać, by w takim razie sam poprawił i rozbudował tekst. Nowe wydanie - poprawione, uzupełnione i rozbudowane trafiło właśnie do księgarń. Już w 1997 roku „Podróżnika WC” czytało się bardzo dobrze - teraz czyta się go jeszcze lepiej.

Książka, w cenie 34 zł, dostępna jest w dobrych księgarniach, Empiku oraz na www.bernardinum.com.pl. Dla naszych Czytelników mamy jej pięć egzemplarzy. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie: Jaki tytuł nosił emitowany w programie 1 Telewizji Polskiej w latach 1994-96 program Wojciecha Cejrowskiego? Na odpowiedzi czekamy pod adresem mejlowym: konkursy@malopolskaonline.pl.

Uwaga! Kolejny książkowy konkurs - w piątek za dwa tygodnie!

p/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl