Golemo
Rozmaitości
Sobota, 12 maja 2018 11:50

7. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w dniach od 15 do 17 maja zaprasza na dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne do udziału w 7. Konfrontacji Teatrów Dzieci i Młodzieży "TEATRALNE LUSTRA".
TEATRALNE LUSTRA to projekt teatralno-edukacyjny, którego celem jest konfrontacja dokonań teatrów dziecięcych i młodzieżowych z subregionu tarnowskiego, promocja i wspieranie teatralnej twórczości dzieci i młodzieży, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej oraz doskonalenie warsztatu instruktora teatralnego.

Formuła TEATRALNYCH LUSTER obejmuje przegląd widowisk teatralnych, pospektaklowe dyskusje realizatorów spektakli z Zespołem Konsultantów oraz metodyczne warsztaty instruktorskie. Zespół Konsultantów przyznaje Nagrodę Główną DIAMENTOWE LUSTRO za „możliwie optymalne wykorzystanie środków inscenizacyjnych dostępnych w pracy z dziećmi i młodzieżą przekładające się na twórczy rozwój uczestników teatralnego projektu” oraz nominuje teatr do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

Zdjęcie przedstawia zespół teatralny Stonoga/ zdj. MCK Sokół

opr. s/

źródło: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl