Kopalnia
Rozmaitości
Piątek, 17 sierpnia 2018 08:31

18. Jarmark Podhalański w Nowym Targu już od jutra!

Już jutro startuje największa impreza plenerowa w Nowym Targu - nasz nowotarski 18. Jarmark Podhalański. Zapraszamy Państwa w dniach 17-19 sierpnia (piątek - niedziela) na Rynek i pl. Słowackiego.
Kolorowe stoiska, dobiegające dźwięki folkowej muzyki czy zapach smakowitego jedzenia, wszechobecny gwar i ruch składają się na niepowtarzalną atmosferę jarmarku.

Jest to rzadka okazja spróbowania smakowitych dań kuchni regionalnej i zakupu oryginalnego rękodzieła, a także poznania sztuki ludowej.Uzupełnieniem jarmarku jest też jarmarkowa scena muzyczna. Zagrają dla Państwa m. in.: Margaret, Hollywood Rose, Jan Gałach Band, Francesco Napoli, Masters, Ivan Komarenko, soliści Studio Buffo, Happysad i The Dumplings.Na pl. Słowackiego czeka na dzieci Strefa Rodzinna z warsztatami, pokazami i spektaklami teatralnymi.

Z kolei wraz z Urzędem Marszałkowskim w niedzielę przygotowaliśmy dla Państwa Wielkie Święto Rowerzystów, gdzie w ramach projektu "Małopolska Tour", na Rynku odbędzie się plenerowarowerowa impreza połączona z rajdem rowerowym.
I co ważne wszelkie atrakcje i koncerty ze wstępem wolnym. Bądźcie z nami.Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl