Golemo
Ogłoszenia
 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 16:15 / [podhale24.pl]

Kucharz, Pomoc Kuchenna

Zatrudnię kucharza i pomoc kuchenną od zaraz . Praca 1/1 . Kinga **** Hotel - Czorsztyn CV proszę przesyłać na adres: marketing@kingahotel.com

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 15:54 / [podhale24.pl]

PRACA W KSIĘGOWOŚCI

BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO BOSS S.C. POSZUKUJE KANDYDATA SPEŁNIAJĄCEGO WARUNKI NA STAŻYSTĘ Z WYKSZTAŁCENIEM EKONOMICZNYM. Dokumenty proszę przesyłać na adres mirek@bdpboss.pl lub składać w siedzibie Al. 3-go Maja 23, Zakopane.

Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 13:49 / [podhale24.pl]

Magazynier w sklepie internetowym LAVARD

Marka LAVARD zatrudni na stanowisko: Magazynier w sklepie internetowym LAVARD Miejsce pracy: Stare Bystre (powiat nowotarski) Zadania: - Wydawanie i przyjmowanie asortymentu - kompletowanie przesyłek - Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym - Rozlokowywanie towaru w magazynie - Prowadzenie dokumentacji magazynowej - Przygotowanie i wysyłka zamówień Oczekiwania: - Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań - Umiejętność pracy w zespole - Rzetelność i uczciwość - Znajomość obsługi komputera Oferujemy: - Stabilne i przejrzyste warunki pracy - Umowę o pracę po okresie próbnym - Ciekawą i pełną wyzwań pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@gamatex.pl z dopiskiem ?magazynier?. Zaznaczamy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez PSO sp. z o.o. ul. Mazowiecka 68A/25, 30-019 Kraków, NIP 6762431687?

Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 13:42 / [podhale24.pl]

Pracownik obsługi sklepu internetowego LAVARD

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO LAVARD Miejsce Pracy: Stare Bystre (powiat nowotarski) Zadania (praca biurowo - magazynowa): - Telefoniczna i mailowa obsługa klienta - Przygotowanie i wysyłka zamówień - Kompletowanie zamówień w magazynie - Monitorowanie i wsparcie posprzedażowe dla klientów e commerce - Wykonywanie przesunięć towaru - Obsługa zwrotów w sklepie internetowym - Przyjmowanie i wydawanie towaru Oczekiwania: - Zaangażowanie i chęć nauki - Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań - Rzetelność i uczciwość Mile widziane: - Doświadczenie w zakresie obsługi sklepu internetowego - Doświadczenie w handlu - Znajomość programów Comarch (Altum) - Znajomość branży Fashion Oferujemy: - Stabilne i przejrzyste warunki pracy - Umowę o pracę po okresie próbnym - Możliwość rozwoju i samorealizacji - Pracę w godzinach 8 -16 Zaznaczamy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@gamatex.pl z dopiskiem ?e-sklep?

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 13:31 / [podhale24.pl]

Pracownik Ochrony w ApartHotelu w Zakopanem

Witam serdecznie. Poszukiwany młody mężczyzna do pracy w ApartHotalu mieszczącym się w Zakopanem w charakterze pracownika ochrony. Mile widziane doświadczenie i język angielski. Wymagania: Wysoki poziom kultury osobistej, odporność na stres, uczciwość, punktualność, dyspozycyjność. Praca zmianowa po 24h, wypada w miesiącu od 7/8 zmian do 10-11 w zależności od chęci kandydata. Wynagrodzenie na rękę (w zależności od ilości zmian) od 2350 zł do nawet 3700 zł. CV proszę składać ma adres mailowy: wierchyzakopane10@tlen.pl a w razie dodatkowych pytań proszę dzwonić lecz preferuję kontakt mailowy.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 13:28 / [podhale24.pl]

Ogolnobudowlanka

Witam, dam pracę na budowie w Krakowie. Dojazd z Orawy codziennie. Praca od poniedziałku do piątku. Dobre wynagrodzenie. 788887579

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 12:32 / [podhale24.pl]

Praca na stanowisku kierowca w restauracji

Restauracja Pieprz i wanilia w Nowym Targu zatrudni pan lub panią na stanowisku kierowca. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Proponujemy dogodna warunki pracy i płacy . Więcej informacji pod numerem 662126825. Proszę dzwonić nie odpisujemy na wiadomości SMS i maile .

Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 11:44 / [podhale24.pl]

Zatrudnię kierowce C+E Na trasy krajowe

Zatrudnię kierowce C+E Na trasy krajowe Zatrudnię Kierowców Kat C+E Na Trasy krajowe WYSOKIE ZAROBKI Wypłata po każdej trasie. -Umowa o prace -Praca na zasadzie kółek -Zestaw chłodnia -Nowy Targ >Centralna Polska >Nowy Targ kontakt 605992477

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 11:25 / [podhale24.pl]

OBSŁUGA GRILLA

Spółka POLSKIE TATRY S.A. w Zakopanem zatrudni PRACOWNIKA OBSŁUGI GRILLA. Tel. 601 268 550.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 11:19 / [podhale24.pl]

Chętnych do pracy

Praca w budownictwie przy budowie domów ociepleniach i wykończeniach Chętni do pracy najlepiej z okolic orawy

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 11:10 / [podhale24.pl]

MANAGER GASTRONOMII. Zakopane!

MANAGER GASTRONOMII! Miejsce pracy: Restauracja/Pub w Centrum Zakopanego Rodzaj Umowy: Umowa o Pracę System pracy: Etatowy Wynagrodzenie: Do ustalenia Obowiązki na stanowisku: - Organizacja czasu pracy - Ustalanie grafików - Kierowanie zespołem - Dbanie o stany magazynowe - Organizacja wydarzeń kulturowych Wymagania: - Doświadczenie jako kierownik gastronomii - Dyspozycyjność - Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - Pełna obsługa food costs Brak możliwości zakwaterowania. Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez portal lub pod numerem 603 700 291 . Nr Agencji: 13049

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 10:24 / [podhale24.pl]

Pracownik produkcyjny - Kontroler jakości/ Pakowacz

Firma produkcyjna DAFO PLASTICS SA, produkująca opakowania wykorzystywane w kosmetyce i farmacji, w związku z rozwojem firmy prowadzi rekrutacje na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY: KONTROLER JAKOŚCI/ PAKOWACZ Zakres obowiązków: - Zapoznanie z bieżącą dokumentacją zlecenia i projektem produkowanego towaru - Wykładanie półproduktu na taśmę produkcyjną zgodnie z odpowiednimi zaleceniami - Kontrola jakości wyrobów gotowych zgodnie z zatwierdzonymi wzorami i przyjętymi kryteriami oceny oraz wykrywanie braków jakościowych - Wykrywanie niezgodności nadruku ze zleceniem - Staranne i zgodne ze zleceniem oraz procedurą pakowanie wyrobów - Właściwe zamykanie i oznakowanie kartonów - Składowanie zapakowanego towaru w miejscu do tego przeznaczonym - Niezwłoczne informowanie o wykrytych niezgodnościach - Porządkowanie miejsca pracy Oferujemy: - Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym - Umowę o pracę - Przeszkolenie w zakresie czynności na stanowisku pracy - Pracę w systemie zmianowym: 7-15, 15-23, 23-7 (możliwa praca tylko na zmianę nocną) - Pakiet medyczny - Urlop wypoczynkowy - Niezbędną odzież roboczą - Stabilizację zawodową - Możliwość uzyskania zwrotu kosztów dojazdu Wymagania: - Wykształcenie: podstawowe/ zawodowe/ średnie - Wysoka motywacja do pracy - Zaangażowanie - Staranność - Spostrzegawczość - Zdolności manualne Miejsce pracy: Nowy Targ Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem) proszę przesłać na adres: rekrutacja@dafo.pl W tytule maila proszę wpisać stanowisko. Prosimy o dopisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dafo Plastics SA z siedzibą w Nowym Targu, ul. Waksmundzka 193, w zakresie obecnych i przyszłych rekrutacji nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Dafo Plastics SA jest jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu.. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: rekrutacja@dafo.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 10:01 / [podhale24.pl]

Magazynier 3WDB o/Szaflary

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: SZAFLARY Zadania: ? kompletowanie zamówień i załadunek towarów ? przyjmowanie dostaw i ich składowanie ? dbanie o porządek w magazynie Wymagania: ? wykształcenie minimum zawodowe ? znajomość materiałów budowlanych ? uprawnienia do obsługi wózków widłowych Oferujemy: ? atrakcyjne wynagrodzenie plus premie powiązane z osiąganymi wynikami ? umowę o pracę ? praca pn-pt ? pakiet socjalny ? stabilne miejsce pracy w solidnej i renomowanej firmie Prosimy kandydatów o przesyłanie CV na adres szaflary@3wdb.pl Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez 3W Dystrybucja Budowlana S.A. z siedzibą 41-711 Ruda Śląska, ul. Pionierów 31 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 09:58 / [podhale24.pl]

Prace chałpnicze

Wykonam różne prace chałpnicze.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 09:57 / [podhale24.pl]

Opiekunka do dzieci

Pracowałam przez pół roku na stażu w przedszkolu, studiuje pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolna, posiadam kurs animatora zabaw oraz prawo jazdy.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 09:39 / [podhale24.pl]

TOKARZ / FREZER w serwisie samochodowym

AUTOREMO w BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ poszukuje TOKARZA/FREZERA Twoje zadania: ? wykonywanie obróbki toczenia i frezowania, ? kontrola wykonanych elementów. Oferujemy: ? Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności ? Pracę w dobrze prosperującej firmie od kilkudziesięciu lat na rynku ? Pracę na pełny etat ? Stałe godziny pracy ? Przyjazną atmosferę ? Możliwość rozwoju Oczekujemy: ? umiejętności pracy zespołowej, ? wykształcenie w kierunku: tokarz, frezer, mechanik, ślusarz (mile widziane), ? umiejętność czytania rys. technicznego i wykonywanie części zleconych na podstawie dokumentacji technicznej, ? doświadczenia na podobnym stanowisku, ? umiejętność obsługi tokarek i frezarek, ? umiejętność dokonywania pomiarów kontrolnych obrobionych detali, ? kontrola jakości wykonanych elementów, ? odpowiedzialności i zaangażowania. Osoby zainteresowane pracą prosimy o nadsyłanie CV drogą mailową krzysztof.bryniarski@autoremo.pl tel. 721262702 / 795769563 w godzinach 9-16.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 09:30 / [podhale24.pl]

Przyjmiemy kobiety do pracy w pralni

Pralnia z Nowego Targu przyjmie kobiety do pracy przy maglu. Wymagana dyspozycyjność i sprawność ruchowa.

Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 09:23 / [podhale24.pl]

Przyjmę pracownika do budowania domów drewnianych

Informacja pod tel 691155767

Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 09:04 / [podhale24.pl]

Pracownik biurowy - Dział Damski

Firma GAMATEX Fashion Group sp. z o.o. sp. k. zatrudni pracownika biurowego na stanowisko w Dziale Damskim marki LAVARD. Miejsce pracy: Stare Bystre (powiat nowotarski) Zakres zadań: - obsługa działu klienta (B2B); - realizacja zamówień; - analiza sprzedaży. Wymagania: - dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań; - umiejętność pracy w zespole; - dobra organizacja pracy; - znajomość obsługi komputera; - znajomość Microsoft Office. Mile widziane: - znajomość języka angielskiego; - znajomość branży fashion CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@gamatex.pl Zaznaczamy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez GAMATEX Fashion Group sp. z o.o. sp. k. Stare Bystre 414, 34-407 Ciche, NIP 7350013509?.

 
Dodano: Piątek, 26 lutego 2021 08:58 / [podhale24.pl]

Kierowca samochodu ciężarowego

Niemiecka firma Cargomile Logistik GmbH poszukuje pracowników na stanowisko Kierowca samochodu ciężarowego Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego Numer referencyjny: 0884 Miejsce pracy: Frankenthal Data rozpoczęcia pracy: od zaraz Obowiązki: prowadzenie ciągnika siodłowego do i z magazynów firmy Amazon. Sprzęganie i rozprzęganie ciężarówek i przyczep, konserwacja pojazdów. Wymagania: - komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego - prawo jazdy kat CE - kod 95 - niemieckie zaświadczenie o niekaralności - odporność fizyczna - rzetelność, sumienność i dokładność Oferujemy: - umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach - WYNAGRODZENIE: 2200 ? brutto - zapewnione dodatki do wynagrodzenia (diety: 28 ? dziennie) - zakwaterowanie zapewnione (pokój w mieszkaniu) - praca od poniedziałku do piątku - wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Strona 1 z 11« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »
Partnerzy malopolskaonline.pl