Co, gdzie, kiedy
Piątek, 2 marca 2018 13:15

"Bangladesz – kraj przyjaźni" - spotkanie z podróżniczką Pauliną Kozub-Chwastek

2 marca 2018 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się czwarte - z cyklu podróżniczych "Spotkań przy globusie" - spotkanie z podróżniczką Paulina Kozub-Chwastek pt. "Bangladesz - kraj przyjaźni".
Paulina Kozub-Chwastek - absolwentka Filologii Indyjskiej i Stosunków Międzynarodowych, organizatorka Memoriału Wojtka Kozuba - Biegu na Babią Górę upamiętniającego wybitnego polskiego alpinistę młodego pokolenia, który zginął 6 lat temu w Alpach, trener interaktywnych warsztatów podróżniczych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkoleń komunikacji międzykulturowej dla biznesu, podróżniczka która opowie o swojej wyprawie do kraju przyjaźni.

W Polsce na jednym kilometrze kwadratowym mieszkają około 123 osoby. W Bangladeszu 1200. Bangladesz prawie z każdej strony otoczony jest Indiami, a tam - gdzie kończą się Indie - rozpoczyna się woda, która rozlewa się na ogromną część kraju i nie oszczędza nikogo. Bangladesz to kraj prześladowany przez klęski żywiołowe. Turystów, którzy przekraczają jego granice lądem jest niewielu.

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl