Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 25 sierpnia 2019 13:00

Traktoryja, czyli wyścigi traktorów

W gminie Wieprz podczas dożynek odbędzie się po raz kolejny Traktoryja, czyli wyścigi traktorów z wieloma nagrodami. Tym razem widowisko odbędzie się we Frydrychowicach.
Warunkiem wzięcia udziału w konkurencji jest uzyskanie pełnoletności oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B lub T. Pojazd nie może być "rasowany" ma być zwykłym ciągnikiem rolniczym. Przygotowano 3 klasy według mocy silnika: Capek, Pół mocna, Tytan. Celem wyścigu jest jak najszybsze dotarcie do mety slalomem.

Impreza odbędzie się w niedziele 25 sierpnia od godziny 13:00 w centrum Frydrychowic. Same wyścigi odbędą się od godziny 17:00.

Nie zabraknie innych atrakcji, zgodnie z programem odbędzie się Korowód Dożynkowy wraz z prezentacją maszyn rolniczych, konkurs Wieńcy Dożynkowych oraz wszelkiego rodzaju występy artystyczne. W tym roku gościem specjalnym będzie Krzysztof Hanke „Bercik” z kabaretu Rak, który zadba o dobry humor publiczności. Wieczorem odbędzie się kilkugodzinna zabawa taneczna przy zespole muzycznym Black Jack. Zapraszamy również na degustację produktów regionalnych. Szczegóły na plakatach.

organizatorzy
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl