Co, gdzie, kiedy
Sobota, 31 grudnia 2016 12:07

Sylwester w Teatrze im. J. Słowackiego

Wieczór Sylwestrowy w Teatrze im. Juliusza Słowackiego – na scenie komedia Woody’ego Allena „Zagraj to jeszcze raz, Sam” i muzyka na żywo.
Spędź niezapomniany wieczór sylwestrowy i powitaj Nowy Rok w pięknym, zabytkowym wnętrzu Teatru im. Juliusza Słowackiego w towarzystwie sztuki na najwyższym poziomie.
Około godziny 20.00 powitamy Państwa lampką wina i przekąskami w holu Teatru, a już o 21.00 zaprosimy na spektakl „Zagraj to jeszcze raz, Sam” – jedną z najzabawniejszych komedii w dorobku Woody’ego Allena. Jest to historia rozwiedzionego, neurotycznego intelektualisty w średnim wieku, który zasięga porad miłosnych u żony najlepszego przyjaciela i wyimaginowanego Humphreya Bogarta. Główny bohater – port parole autora – snuje fantazje i monologi wewnętrzne starając się znaleźć najlepszą receptę na dalsze nieoczekiwane życie, gorliwie poszukuje idealnej partnerki, a otaczają go silne i pełne uroku kobiety. Sztuka przepełniona jest absurdalnym humorem, połączonym z okrutną satyrą, a zarazem śmiertelną powagą. W dowcipnych dialogach przeplatają się wszystkie najważniejsze tematy i fascynacje Allena – kinem, Nowym Jorkiem, muzyką, miłością i przemijaniem. Po spektaklu i krótkiej przerwie zaprosimy na koncert zespołu Kurtyna Siemiradzkiego, który przygotował dla Państwa prawdziwą muzyczną niespodziankę! Tuż po wspólnym, wielkim odliczaniu, życzeniach i lampce szampana zaprosimy Państwa na ciepły posiłek oraz wspólną zabawę w kuluarach Teatru.
Plan wieczoru sylwestrowego:
20.00 – otwarcie Teatru i przywitanie Gości lampką wina
21.00 – spektakl „Zagraj to jeszcze raz, Sam”
22.30 – przerwa i poczęstunek
23.15 – koncert w wykonaniu zespołu Kurtyna Siemiradzkiego
23.55 – odliczanie, toast noworoczny z lampką szampana
00.00 – 02.00 – wspólne świętowanie w kuluarach Teatru

Ceny biletów:
– obszar cenowy A normalny – 300 zł
– obszar cenowy B normalny – 250 zł
– obszar cenowy C normalny – 200 zł
– loża VIP (4 osoby) – 2400 zł
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl