Kopalnia
Co, gdzie, kiedy
Piątek, 5 kwietnia 2019 19:00

Robert & Żaneta Lubera NIE-BO

Żaneta Lubera to półfinalistka programu The Voice of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami, operując wieloma gatunkami muzycznymi. Występowała m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.
Nie-Bo to muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną...jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych...chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań...to pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością...Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami: Maciejem Maleńczukiem, Piotrem Nalepą (Piotr Nalepa Breakout Tour), Maciejem Balcarem, Eweliną Flintą, Krzysztofem Zalewskim, Pawłem Kukizem, Arturem Gadowskim, Kasią Kowalską, Ewą Bem i Żanetą Luberą.

Na koncercie usłyszymy piosenki Roberta Lubery z wszystkich autorskich projektów (Sagittarius, The End, Nie-bo) oraz numery Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland oraz Tribute to Breakout.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Wadowicach 5 kwietnia (piątek) 2019 r.od godziny 19:00 w sali kameralnej WCKu.

Wydarzenie będzie wymagało biletu który można zakupić na stronie w przedsprzedaży za 20 zł na stronie źródłowej oraz w dniu premiery za 25 zł.

źródło: Wadowice WCK

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl