Co, gdzie, kiedy
Sobota, 17 lutego 2018 18:00

Recital Sławka Uniatowskiego w Krakowie

Powalentynkowy weekend to doskonała okazja, aby przedłużyć święto zakochanych. Zapraszamy w najbliższą sobotę do Centrum Serenada na wyjątkowy recital Sławka Uniatowskiego z zespołem.
W najbliższą sobotę, 17 lutego, o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich fanów muzyki do krakowskiego Centrum Serenada, gdzie na Placu Spotkań odbędzie się recital Sławka Uniatowskiego – polskiego wokalisty, kompozytora, autora tekstów i instrumentalisty.

Uniatowski występował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Adamem Nowakiem czy Jackiem Bończykiem i Mariuszem Lubomskim. Znany jest z czwartego sezonu programu „Idol” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór Będzie to, co musi być, który ukazał się na jej albumie zatytułowanym Kochać. Od 2008 roku członek i założyciel zespołu Uniatowski Project. Wydał single Każdemu wolno kochać i Honolulu zwiastujące jego debiutancki album studyjny. W 2017 roku był nominowany do nagrody Gwiazda Plejady w kategorii „gwiazda stylu” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Wstęp na recital jest wolny, a rezerwacji należy dokonać drogą e-mailową lub telefonicznie. Podczas koncertu będzie można wygra pobyt dla 2 osób w luksusowym hotelu Aquarion w Zakopanem oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Do każdej rezerwacji zostanie dodana słodka niespodzianka od kawiarni Starbucks.
Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 798 601 898 lub poprzez adres e-mail .

Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl