Co, gdzie, kiedy
Sobota, 16 lutego 2019 10:00

Puchar Misia Stramusia w Zakopanem

Szkoła Narciarska Strama z Zakopanego zaprasza na zawody narciarskie dla dzieci o VIII Puchar Misia Stramusia
Szkoła Narciarska Strama z Zakopanego zaprasza na zawody narciarskie dla dzieci o VIII Puchar Misia Stramusia !
W sobotę 16 lutego w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal w Zakopanem odbędzie się ósma edycja zawodów narciarskich dla dzieci w wieku 4-14 lat o Puchar Misia Stramusia. Zawody obywają się pod patronatem TVP ABC, RMF FM oraz honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopane.
To narciarskie świętowanie będzie okazją do podsumowania zdobytych w sezonie umiejętności narciarskich. Trasa zawodów zapewne dostarczy emocji- to prawdziwy SKI CROSS czyli slalom i tor przeszkód w jednym ! Każdy uczestnik zawodów może wsiąść udział w piątkowym treningu w godz: 15.00-17.00 (15.00-16.00 dla kategorii REKREACJA, w godz: 16.00-17.00 dla kategorii KLUB pod okiem trenerów klubowych i instruktorów STRAMA )
 
Zawody o godz. 10.00 otworzy osobiście Miś Stramuś, po czym rozpoczną się przejazdy według kategorii wiekowych. Po przejazdach na dzieci czekać będzie ciepły posiłek i moc atrakcji poza narciarskich: konkursy prowadzone przez Policję, atrakcje w Wawel Trucku i inne animacje i zabawy.

Zawodowym towarzyszyć będą także rodzinne rozgrywki czyli Puchar Rodzinny, gdzie do startu zaprasza się dziecko z rodzicem. Dziecko do wykonania będzie miało narciarskie zadanie a rodzic weźmie udział w tajemniczej konkurencji.

Zapisy w dniu zawodów według kategorii:
Kategoria I rodzic + dziecko 2013 i młodsze

Kategoria II rodzic + dziecko 2011-2012

Kategoria III rodzic + dziecko 2008-2010

Kategoria IV rodzic + dziecko 2005-2007

Zakończeniem zawodów o VIII Puchar Misia Stramusia będzie dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach, każde dziecko otrzyma medal i dyplom za udział oraz upominki od sponsorów Ziaja, Gorący Potok, Cyberiada. Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymają puchary oraz nagrody od Ziaja, Viking, Wawel, bilety wstępu do Energylandii, rodzinne bilety do Gorący Potok
Finałem będzie wielkie losowanie atrakcyjnych nagród m.in.: pobyt w Austrii w Hotelu Grauer BAR **** ze ski passem, wycieczka do Budapesztu dla rodzica i dziecka od Centrum Wycieczek STRAMA, zaproszenia na całodzienny pobyt w Termy Szaflary czy voucher weekendowy pobyt w hotelu Grand Nosalowy Dwór **** dla rodziny 2+2 oraz voucher do NABE SPA na rodzinne SPA.

Zapisy on line możliwe są tutaj
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl