Co, gdzie, kiedy
Środa, 29 maja 2019 19:30

Prawo dżungli - Wojciech Cejrowski boso do Oświęcimia

29 maja 2019 roku o godzinie 19:30 boso do... Oświęcimia zawita Wojciech Cejrowski ze swoim programem stand up pt. "Prawo dżungli".


Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez długi czas. Na pustej scenie, bez rekwizytów - człowiek z mikrofonem bawi publiczność. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, że przykuwa uwagę. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand up comedy - jeden człowiek z mikrofonem. Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, jest autorem siedmiu książek, laureatem wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

Po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

bilety: 75 zł, 65 zł
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl