Co, gdzie, kiedy
Piątek, 14 czerwca 2019 23:59

Plebiscyt „Osobowości 50-lecia Libiąża”

Libiąż świętuje jubileusz 50-lecia uzyskania praw miejskich. To świetna okazja, by podsumować pewien etap w historii, ale przede wszystkim uhonorować ludzi, którzy zasłużyli się dla miasta i jego mieszkańców. To właśnie mieszkańcy zdecydują w głosowaniu, kogo należy wyróżnić w plebiscycie.
Celem Plebiscytu jest wyróżnienie i nagrodzenie osób, które poprzez swoje życie, działania i pracę miały duży wpływ na rozwój Libiąża w ciągu ostatnich 50 lat. Kandydatów można zgłaszać w sześciu kategoriach: przedsiębiorca, społecznik, samorządowiec, działacz kultury, sportowiec i przyjaciel Libiąża. Siódma kategoria, osobowość medialna, to kategoria specjalna Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”.

Karty zgłoszeniowe dostępne są na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Libiążu, w innych placówkach samorządowych w gminie i na stronie internetowej Libiąża.

Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia. Następnie do 5 czerwca będzie trwać głosowanie. Zwyciężą osoby, które uzyskają największą liczbę głosów. Głosy można będzie oddać za pomocą kuponów drukowanych w „Kurierze Libiąskim” i „Przełomie”, a także drogą elektroniczną.

Rozstrzygnięcie konkursu i Galę Jubileuszową zaplanowano na 14 czerwca podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Libiążu. Laureaci otrzymają w nagrodę pamiątkowe statuetki zaprojektowane specjalnie na tę okazję przez architekta Wojciecha Franzblaua.


Regulamin oraz formularz zgłoszeń do pobrania na stronie źródłowej.

źródło: Libiąż LOK

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl