Co, gdzie, kiedy
Sobota, 21 kwietnia 2018 19:00

Monika Honory odchudza Kraków

W sobotę 21. kwietnia br. w Lokalu Stowarzyszenia „Pro Familia” na Osiedlu Górali 15 odbędą się warsztaty z Moniką Honory twórczynią innowacyjnego Programu Przemian oraz autorką książek na temat zdrowego sposobu walki z nadmiarem kilogramów. Uczestnicy znajdą między innymi odpowiedź na pytanie: w jaki sposób schudnąć bez efektu jojo, odżywiając się zdrowo i bez uczucia głodu.
Monika Honory holistyczny ekspert do spraw odchudzania, przyznaje, że sama próbowała różnych diet, niestety bezskutecznie, waga zawsze wracała. Przed stworzeniem Programu Przemian ważyła 40 kg więcej, teraz chce dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Główną bohaterką Programu Przemian jest pełnowartościowa, sycąca i niedroga ZUPA.  Przestrzegając kilku prostych opracowanych przez Monikę zasad, możesz zapomnieć o uczuciu głodu i bezpiecznie uczyć się samoobserwacji własnego organizmu. I jak dodaje Monika „odchudzanie zaczyna się w naszej głowie, dlatego tak ważna jest świadomość siebie, własnych potrzeb i ograniczeń.”

Podczas spotkania przedstawiona zostanie ogólna koncepcja Programu Przemian w ujęciu fizycznym i psychologicznym. Monika skoncentruje się na 1 i 2 etapie, omawiając między innymi rolę motywacji podczas odchudzania. Uczestnicy dowiedzą się jak się ważyć, mierzyć oraz jaki jest cel odchudzania poza realną utratą wagi. Przedstawi również najczęściej pojawiające się reakcje organizmu podczas „zupkowania” oraz omówi ewentualne przeciwskazania. Nie może zabraknąć praktycznych porad: jak gotować albo co zrobić gdy nie mamy czasu na przygotowanie zupy itd.

Informacje na temat biletów dostępne na stronie: http://www.monikahonory.pl/produkt/warsztaty/

źródło: organizatorzy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl