Golemo
Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 7 stycznia 2018 22:34

Lady Pank – „Zimowe Graffiti 2“

7 stycznia w Kijów Centrum przy al. Krasińskiego 34 zobaczymy legendarny polski zespół Lady Pank.
Bilety w przedsprzedaży w cenach 80zł, 99zł, 120zł, 130zł. W dniu koncertu 100zł, 110zł, 130,140zł

Bilety można nabyć online na stronie www.ticketpro.pl oraz w Kijów Centrum al. Krasińskiego 34.
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Lady Pank – „Zimowe Graffiti 2“

21 lat po premierze kultowego albumu “Zimowe Graffiti”, zespół Lady Pank postanowił nagrać kontynuację tej płyty. Tytuł nasunął się sam… remake Zimowego Graffiti nie mógł nazywać się inaczej. Lepsze jest wrogiem dobrego, a tytuł, podobnie jak cały album sprzed ponad 20 lat, sprawdził się świetnie. “Miejsce przy stole” “Święta święta” czy “Gwiazdkowe dzieci” wpisały się w kanon polskich piosenek. Wkrótce dołączą do nich nowe: “Rodzice”, “Otuleni”, “Hej hosanna”, “Najjaśniejsza z gwiazd”, które będą promowały “Zimowe Graffiti 2”.

“Zimowe Graffiti 2” jest kolejnym rozdziałem w bogatej dyskografii Lady Pank. Jest to 10 premierowych pastorałek autorstwa niezawodnego duetu Jan Borysewicz – Janusz Panasewicz. Za produkcję muzyczną odpowiada Wojciech Olszak, który charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe, ciepłe, choć nietypowo świąteczne aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu.

Dodatkową atrakcją tego albumu są wersje instrumentalne wszystkich piosenek, które znajdą się na bonusowej płycie w wersji Deluxe. To specjalna gratka dla fanów talentu Jana Borysewicza, bowiem większość z tych utworów została wzbogacona o dodatkowe gitary. Album “Zimowe Graffiti 2” ukaże się także równolegle w wersji winylowej, na którą nagrania zostały poddane specjalnemu analogowemu masteringowi.

Wszystkie piosenki z albumu badzie można usłyszeć na żywo już 07 stycznia w Krakowie. Niezwykle klimatyczny i niepowtarzalny koncert odbędzie się w samym centrum Krakowa - w Kijów Centrum. Sala dysponuje wyłącznie miejscami siedzącymi, więc będziecie Państwo mieli zapewnione komfortowe warunki, a tym samym szansę na jak najlepszy odbiór koncertu.


Więcej informacji na temat koncerty na stronie ogranizatora galicja.net i na facebook'u
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl