Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 21 lipca 2019 17:00

Kultura na Bani 2019: 4Dreamers w Białce TatrzańskiejCzas na kolejny tydzień z Kulturą na Bani. Bogaty program wydarzeń kulturalnych gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.
We wtorek na scenie pod Kotelnicą wyświetlany będzie „Wilk z Wall Street” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Dzień później, dla spragnionych prawdziwie góralskiej zabawy, przygotowano z kolei biesiadę w Restauracji Góralskiej.

 W czwartek (18.07) tradycyjnie na scenie Kultury na Bani czekać będzie koncert unplugged. Tym razem wystąpi Hanka Wójciak. Pochodząca z Zakopanego wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka I Nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki (2010). Początek koncertu o godzinie 20:00.

W piątek (19.07) nie lada gratka czeka na fanów Deep Purple. Na scenie zagra bowiem cover band legendarnego zespołu, Purple Snake. Start o 20:00.Sobota należeć będzie z kolei do BalkanScream. Grupa łączy jazz, folk i elektronikę, czego efektem jest elektryzująca publiczność mieszanka. Jak przekonują sami muzycy, podczas ich koncertów "każdy słuchacz znajdzie cząstkę siebie". Muzycy na scenę wyjdą o godzinie 20:00, ale pod sceną Kultury na Bani warto pojawić się wcześniej, bowiem już od 18:30 zagra LostInDeSyti – młody, energetyczny zespół z niezwykle utalentowaną wokalistką – Pauliną Filipiec.W niedzielę przygotowano megaatrakcję dla fanów boysbandu 4DREAMERS. Uczestnicy tegorocznego Festiwalu w Opolu wystąpią na Scenie Kultury na Bani o godzinie 17:00!

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl