Co, gdzie, kiedy
Piątek, 17 listopada 2017 08:27

Koncert Piotra Bukartyka

17 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką - Piotr Bukartyk z zespołem.
Piotr Bukartyk napisał ponad 400 piosenek. Niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami, jak np. "Kobiety jak te kwiaty", "Niestety trzeba mieć ambicję", "Sznurek", czy "Małgocha". Szerokiej publiczności znany od jest lat m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce.

Po ogromnym sukcesie albumu "Kup Sobie Psa", Piotr Bukartyk powraca z nową płytą "O zgubnym wpływie wyższych uczuć" (kwiecień 2017). O swoim nowym dziele mówi tak: "Mówiąc najprościej to, co wokół nas, żenuje mnie ostatnio i zniesmacza, dlatego zdecydowałem się na płytę o tym, co w środku. Piosenki są tu na ogół dość długie, bo nigdzie mi się nie spieszy, bo co nagle to po diable, bo to rozmowa przy kawie, a nie wiec wyborczy. O polityce zresztą napomykam tu tylko raz, by dać wyraz właśnie zniesmaczeniu. A pomyśleć, że gdy byłem mały salutowałem samolotom, kochałem defilady i chętnie machałem chorągiewką czy balonikiem. Może to naturalne, że z czasem zamykamy się w sobie? Naprawdę sporo się tam dzieje i warto się temu poprzyglądać, na przykład słuchając tej płyty."

bilety: 50 zł, 40 zł
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl