WSB
Co, gdzie, kiedy
Środa, 25 stycznia 2023 19:00

Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra

Miesiąc styczeń to czas kolęd, a jeśli kolędować to tylko w najlepszym towarzystwie. Proszę Państwa, Świąteczna Atmasfera powraca i to z góralskim akcentem
25 stycznia w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się niezwykły Koncert Kolęd i Pastorałek w aranżacji jednego z najpopularniejszych polskich zespołów - Golec uOrkiestra.

Braci Golców nikomu przedstawiać nie trzeba: mocny głos, dźwięczne instrumenty, góralskie nuty. Gdy wchodzą na scenę, zamieniają ją w miejsce, z którego płynie energia, żywioł i radość. Te ich unikatowe cechy podrywają nawet najbardziej nieśmiałą publiczność do zabawy 
i wspólnego śpiewania z artystami.

Tym razem Golec uOrkiestra zawita do Krakowa, aby wypełnić serca widowni melodią najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Będą najsłynniejsze, przekazywane z pokolenia na pokolenie polskie kolędy. Pojawią się znane i mniej znane pastorałki, bogate w odwołania do góralskich tradycji i zwyczajów. Podczas koncertu nie zabraknie również własnych kompozycji zespołu, które zagościły już w polskim repertuarze świątecznym na stałe.

Efekty świetlne, utalentowani artyści i oczywiście wspaniałe utwory uczynią koncert niezapomnianym i pozwolą jeszcze raz poczuć magię świąt, za którą wszyscy zawsze tak bardzo tęsknimy.
Informacje o koncercie: https://www.facebook.com/atmacompl/

Bilety na to wydarzenie dostępne na:
ebilet.pl: https://sklep.ebilet.pl/13229323905400917
eventim: https://www.eventim.pl/artist/golec-uorkiestra/koncert-koled-i-pastoralek-golec-uorkiestra-1574555/
kupbilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/85652/Krak%C3%B3w/Golec+uOrkiestra/

Planowane godziny wydarzenia:
18:30 wejście uczestników na obiekt (otwarcie bram)
19:00 otwarcie drzwi na sale (zajmowanie miejsc)
19:15 rozpoczęcie koncertu

Występ zostanie poprzedzony galą finałową konkursu „Odblaskowej Szkoły” oraz kampanią edukacyjną „Bezpiecznie - Chce się Żyć!”, które rozpoczną się o godz. 18:00 - więcej na www.brd.org.pl.
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Cracov Fashion Week
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl