Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 4 grudnia 2016 10:51

Jazz Juniors w ICE Kraków

Początek grudnia zapowiada się iście jazzowo! Jubileuszowy Koncert Galowy 40. Międzynarodowego Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych „Jazz Juniors” odbędzie się 4 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Konkurs to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych kart w historii polskiego jazzu.
Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych JAZZ JUNIORS organizowany jest od 1976 roku. Od samego początku związane z nim były najwybitniejsze postaci polskiej sceny muzycznej. Na Jazz Juniors pierwsze kroki stawiali tacy artyści jak Leszek Możdżer, Krzysztof Ścierański, Marek Bałata, bracia Niedzielowie i Pospieszalscy czy kultowe zespoły Walk Away i Miłość.

Uroczysta gala odbędzie się 4 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków, a jej bohaterami będą czterej wybitni polscy pianiści: Leszek Możdżer, Marcin Wasilewski, Paweł Kaczmarczyk i Piotr Orzechowski „Pianohooligan”.

W tym roku Jazz Juniors świętuje 40-lecie istnienia. Impreza potrwa od 1 do 5 grudnia 2016 roku. Zgłoszenia do Konkursu można nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2016. Do udziału w Konkursie zaproszeni są wszyscy ci młodzi muzycy, którzy nie przekroczyli jeszcze 33 roku życia. Główna nagroda dla zwycięzcy to 10 tys zł., zaś laureaci mogą liczyć na międzynarodową promocję i wsparcie w organizacji koncertów poza granicami kraju.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są tu: www.jazzjuniors.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl