Co, gdzie, kiedy
Piątek, 16 marca 2018 09:05

Irlandia - muzyka i taniec - koncert muzyki irlandzkiej

16 marca 2018 roku o godzinie 19:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się widowisko muzyczno-taneczne w wykonaniu "Macalla Trio" i gości z towarzyszeniem tancerzy - Ashleigh John i Mateusza Wójcika pt. "Irlandia - muzyka i taniec".
Irlandia to kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów. Widowisko "Irlandia - muzyka i taniec" to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem! Gościem specjalnym będzie Ashleigh John - gwiazda tańca irlandzkiego. W widowisku wezmą udział również Mateusz Wójcik - twórca widowiska "Usłyszeć Taniec" oraz zespół "Macalla Trio" z udziałem zaproszonych gości.

Ashleigh John - światowej klasy tancerka tańca irlandzkiego, Irlandka pochodząca z Auckland w Nowej Zelandii. Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 4 lat, dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzyni kraju oraz trzykrotnie była finalistką mistrzostw świata w tańcu irlandzkim. Tancerka i solistka międzynarodowych widowisk takich jak Dance of Desire, Denceperados of Ireland i Rhythm in the Night.

bilety: 30 zł
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl