Co, gdzie, kiedy
Piątek, 25 stycznia 2019 20:00

Igor Kwiatkowski z Kabaretem K2 - wieczór kabaretowy

25 stycznia 2019 roku o godzinie 20:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret K2 w "Programie z Kobietą" i... Igorem Kwiatkowskim.
Zapraszamy na program Kabaretu K2 z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego.

Obiad, randka, kłótnia, godzenie się i... kabaret - wszystko z kobietą smakuje lepiej! Dlatego też Kabaret K2 rozszerza swój skład o kobietę właśnie i to nie byle jaką. Dominika Najdek dołącza do Michała Zenknera i Bartosza Klauzinskiego. Od teraz Kabaret K2 to trzyosobowy zespół, który nieźle miesza na scenie kabaretowej. Są dynamiczni, energiczni i charakterni. Dzięki niezwykłemu stylowi K2 odkryjemy zupełnie nowy poziom żartu i absurdu. "Program z Kobietą" to zestaw skeczów i scenek obyczajowych, dotyczących codziennego życia w bardzo krzywym i śmiesznym zwierciadle.

Jak mówią o sobie: "Skecze piszemy oczywiście po to, żeby widza rozbawić. Ale nie tylko. Staramy się, żeby były "o czymś". Jednak jest to staranność nie nachalna, unikamy dydaktyki. Jak ktoś chce się tylko pośmiać, to się tylko pośmieje. Jak ktoś szuka czegoś więcej, to znajdzie. Obserwujemy świat i szukamy tematów dotyczących Was i Nas. Nie pokazujemy ich jednak w skali 1:1. Zawsze przetwarzamy rzeczywistość. Podkręcamy absurdalność sytuacji. Programowo unikamy stosowania wulgaryzmów. Nie, że unikamy w ogóle. Unikamy przeklinania, które ma maskować brak żartu. Wulgaryzmu dla wulgaryzmu. Podobnie jak szoku dla szoku. Nie boimy się poruszać kontrowersyjnych tematów, ale robimy to w jakimś celu."

Igor Kwiatkowski to kabareciarz - niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów. Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną w pamięci. Dajmy się oczarować jego niepowtarzalnym urokiem, błyskotliwą ripostą i niezrównanym humorem.

bilety: 60 zł, 50 zł
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl