Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 9 czerwca 2019 14:00

IX Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu

Już 9 czerwca 2019 r. w Miętustwie na Podhalu odbędzie się IX Zjazd Motocyklowy organizowany przez grupę motocyklową Pasja i Wiara oraz parafię p.w. NMP Królowej Polski w Miętustwie.
W drugą niedzielę czerwca motocykliści z całej Polski wezmą udział w uroczystej paradzie po okolicznych wioskach, spotkają się na wspólnej Mszy Świętej wraz z tradycyjnym poświęceniem motocykli, a także spędzą popołudnie na pikniku podczas, którego pojawią się liczne atrakcje. Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło regionalnych akcentów, przysmaków góralskiej kuchni, występów artystycznych, a także konkursów z cennymi nagrodami.

W tym roku po raz pierwszy podczas wydarzenia odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. Dzięki współpracy z Fundacją DKMS uczestnicy będą mieli okazję dołączyć do bazy potencjalnych Dawców Szpiku. Składki zebrane całego wydarzenia zostaną przeznaczone na działalność Fundacji Cancer Fighters, której celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i pomoc w leczeniu. Imprezę uświetni występ zespołu Giganci.

Zjazd Motocyklowy w Miętustwie od dziewięciu lat cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami są motocykliści z całej Polski, którzy pokonują nawet kilkaset kilometrów, by wziąć udział w wydarzeniu. To dobra okazja, by spędzić na Podhalu kilka dni, delektując się krajobrazami i naturalnym pięknem regionu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 9 czerwca do Miętustwa!
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl