Co, gdzie, kiedy
Piątek, 29 września 2017 21:54

III edycja Festiwalu KultURO - połączy sztukę z medycyną, by promować profilaktykę urologiczną

Festiwal KultUro - to wydarzenia, które od 2015 roku konsekwentnie promuje profilaktykę urologiczną wykorzystując naukę, muzykę i sztukę. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest prof. Piotr Chłosta Prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Kierownik Katedry i Kliniki Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i... gitarzysta rockowego zespołu EndoPower, w którego składzie są także profesorowie Marcin Słojewski i Tomasz Szydełko - również urolodzy.
Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 22-29 września w Krakowie i zainauguruje Międzynarodowy Tydzień Urologii (Urology Week),

Na program Festiwalu złożą się:

III Jagielloński Dzień Urologii, Geriatrii i Medycyny Rodzinnej - konferencja naukowa kierowana zarówno do lekarzy, jak i pacjentów (Collegium Nowodworskiego, ul. Św Anny 12, 22 września br. godz. 8.30 - 14.00)

Koncert EndoPower i Przyjaciele z udziałem m. in. Olka Klepacza znanego z formacji Nieżywych Schabuff, Janusza Grzywacza lidera legendarnego Laboratorium, Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. św. Wawrzyńca 15, 22 września br. godz. 19.00)

Dni Otwarte Katedry i Klinki Urologii CM UJ (25 - 29 września br. , Klinika Urologii ul. Grzegórzecka 18)

Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wydarzenia wstęp wolny!

Szczegóły na stronie internetowej wydarzenia www.festiwalkulturo.pl oraz https://www.facebook.com/festiwalkulturo/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl