Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 14 lipca 2019 20:00

Gwiazda Południa

Przez cztery lipcowe dni pod Babią Górą rządzić będzie czterech rozbójników. Sprowadzi ich tutaj kolarski mistrz Polski Cezary Zamana, który po raz czwarty organizuje w Stryszawie i Makowie Podhalańskim najbardziej emocjonującą górską etapówkę MTB.
W tym roku to sportowe wydarzenie w cieniu Babiej Góry odbędzie się w dniach 11-14 lipca. W tym czasie setki zawodników z całej Polski będą rywalizować na wymagających, ale emocjonujących trasach przygotowanych przez samego Cezarego Zamanę.

Zapisy na Gwiazdę Południa już trwają. Szczególnym przywilejem cieszą się mieszkańcy powiatu suskiego, dla których przygotowano atrakcyjne rabaty. Promocyjna cena pakietu startowego dla mieszkańców wynosi 450 zł (płatność najpóźniej do godz. 10.00 w dniu pierwszego etapu).

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać na adres biuro@ZamanaGroup.pl skan poświadczenia zamieszkania na terenie powiatu suskiego (do otrzymania w Urzędzie Gminy lub Urzędzie Miasta) i potwierdzenie opłaty.

Tradycyjnym już elementem Gwiazdy Południa są także darmowe zawody rowerowe dla najmłodszych sportowców. Młodzi zawodnicy do 13. roku życia będą rywalizować w następujących kategoriach wiekowych:
do lat 3 (rowerki biegowe)
4-5 lat
6-7 lat
8-9 lat
10-11 lat
12-13 lat.
Specjalnie na te zawody zostanie wyznaczona bezpieczna trasa umożliwiająca głośny doping rodziców. Zgłoszenia dzieci można dokonać drogą mailową lub bezpośrednio w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

Wszystkie szczegóły na temat Gwiazdy Południa można znaleźć na oficjalnej stronie etapówki (www.gory.zamanagroup.pl) oraz na Facebooku (
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl