Co, gdzie, kiedy
Sobota, 28 lipca 2018 21:00

Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej AVE Wadowice

AVE Wadowice to pierwszy festiwal muzyki chrześcijańskiej w rodzinnym mieście Św. Jana Pawła II. Inspiracją dla tego wyjątkowego wydarzenia były Światowe Dni Młodzieży w Wadowicach – czas pełen radości i poczucia wspólnoty, który pragniemy przywołać ponownie w ostatni weekend lipca!
Na festiwalowej scenie usłyszycie znakomitych artystów z nurtu muzyki chrześcijańskiej, która łączy w sobie prawdziwą różnorodność stylów, gatunków i emocji.

W piątek 27 lipca wystąpią:
18.30 – Beverly Minor & Gospel Joy
Chór Gospel Joy olśniewa profesjonalnym brzmieniem, wielką pasją, niespotykaną radością i energią. Towarzyszyć im będzie znakomita solistka, prawdziwa gwiazda gospel zza oceanu, Beverly Minor.
20.00 – Mate.O/ TU
TU to skrót od Totalne Uwielbienie. Artysty nie sposób przypisać do jednego nurtu muzycznego, słychać w niej bowiem elementy popu, jazzu, rhytm&bluesa. Jego twórczość to przede wszystkim piękne piosenki, z niebanalną harmonią i tekstami.

Sobotnia scena 28 lipca należeć będzie do:
18.30 – Kana (Ukraina)
Zespół tworzą ludzie mieszkający w różnych miastach Ukrainy i należący do różnych kościołów, mający jednak ten sam cel – uwielbiać jedynego Boga. Ich muzyka to energetyczna mieszanka folku, popu i jazzu.
20.00 – Trzecia Godzina Dnia
TGD to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce, wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Ma wielkie grono słuchaczy i niemało naśladowców. Obecnie z ich repertuaru korzysta wiele grup muzycznych, a "tegiedowe" psalmy są śpiewane na spotkaniach wspólnot chrześcijańskich w całym kraju.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

źródło: organizatorzy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl