Co, gdzie, kiedy
Czwartek, 2 maja 2019 19:00

Festiwal Filmowy Wiosna Filmów

W dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2019 roku w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury będą się odbywały przedpremierowe projekcje filmów nagradzanych i prezentowanych na światowych festiwalach w ramach Festiwalu Filmowego Wiosna Filmów w Polsce 2019.
Nasze Kino już po raz piąty zaprasza do udziału w projekcjach festiwalowych.

25. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów, organizowany przez Fundację Działań Artystycznych i Filmowych "Ruchome Obrazy", będzie się odbywał od 5 do 14 kwietnia 2019 roku w Warszawie. Widzowie jubileuszowej edycji festiwalu obejrzą blisko 60 filmów z całego świata - nagrodzonych i wyróżnionych na najważniejszych festiwalach filmowych. Będzie można zobaczyć filmy pokazywane w Cannes, Berlinie, Wenecji, Karlowych Warach, Locarno czy San Sebastian. Festiwal zaprezentuje także tytuły nagrodzone lub nominowane do Europejskich Nagród Filmowych oraz Oscarów.

Po prezentacjach w Warszawie Festiwal Filmowy Wiosna Filmów - od 26 kwietnia 2019 roku - wyrusza w podróż po Polsce. Najlepsze i najciekawsze filmy (w bieżącym roku 7 tytułów), które gościły na ekranach międzynarodowych festiwali oraz te, które przyciągnęły do kin szeroką rzeszę publiczności - i nie miały jeszcze polskiej premiery - będzie można obejrzeć w wybranych kinach w Polsce - również w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury.

bilety:
- 16 zł (normalny),
- 14 zł (ulgowy),
- 12 zł (przy zakupie biletów na 5-7 filmów)

Spis filmów:
Synonimy
Petra
Pamiątki Claire Darling
Yuli
Trafikant
Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy
Henri Pick

Festiwal Filmowy Wiosna Filmów w Polsce 2019
Oświęcimskie Centrum Kultury
Nasze Kino | 26.04-2.05.2019

źródło: Oświęcim OCK

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl