Golemo
Co, gdzie, kiedy
Sobota, 14 stycznia 2017 22:23

Balet "Jezioro łabędzie”

14 stycznia o godzinie 18.00 w Miejskim Domu kultury w Andrychowie odbędzie się Gala Noworoczna - Balet „Jezioro łabędzie” – IMPERIAL LVIV BALLET – SOLIŚCI NARODOWEGO BALETU LWOWSKIEGO
Arcydzieło baletu klasycznego, taneczna opowieść o miłości – „Jezioro łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego w znakomitym wykonaniu. Na andrychowskiej scenie wystąpią SOLIŚCI NARODOWEGO BALETU LWOWSKIEGO: IMPERIAL LVIV BALLET – to gwarancja widowiska na najwyższym światowym poziomie artystycznym.

„Jezioro łabędzie” to z pewnością fenomen w historii baletu. Wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. Ta niezwykła historia opowiada o prawdach uniwersalnych: walce dobra ze złem, ludzkich namiętnościach, zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów na całym świecie.

Ceny biletów:
80 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 10),
70 zł (sala widowiskowa, rząd 11 – 18).
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,
tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.
Bilety online:
www.kultura.andrychow.eu, www.ticketpro.pl, www.kupbilecik.pl
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl