Co, gdzie, kiedy
Sobota, 14 lipca 2018 21:00

BEACH PLEASE w Vavavoom w Zakopane

Najwyższy czas na ciepłe, wakacyjne klimaty! Club Vavavoom zostanie przeniesiony z gór pod nadmorskie palmy już w najbliższą sobotę 14 lipca
Nie tylko wyjątkowy wystrój, ale także dawka świetnej, plażowej, House'owej muzyki prosto od Gatuzo (Vavavoom/Zakopane) oraz niepowtarzalny klimat tworzony przez MICZOS LIVE DRUMS (Warszawa) sprawią, że wieczór ten będzie niezapomniany.

Start: 21:00
Door Selection

Rezerwacje loży:
klubvavavoom@gmail.com
tel. 788 120 575

MICZOS LIVE DRUMS
Perkusjonalista, miłośnik kultury afrykańskiej, kubańskiej i brazylijskiej. Pasjonat muzyki etnicznej. Muzyk w kilku zespołach cover'owych. Od 12 lat gra na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych: afrykańskie djembe, kubańskie conga i bongosy, turecka darabuka, skakery, cowbelle, bloki akustyczne, dzwonki, zestaw talerzy, cajon. Od 7 lat zajmuje się profesjonalnymi występami LIVE ACT w klubach. Grał z czołowymi polskimi DJ'ami. Regularnie występuje w najlepszych klubach w kraju. Improwizacje na bębnach sprawiają, że zwykła impreza staje się żywiołowym i egzotycznym spektaklem. Każdy występ, to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością. Bardzo zgrabnie i umiejętnie łączę przenikliwe dźwięki różnych bębnów z muzyką mix'owaną przez DJ'a, co nadaje niesamowity styl, ciepło i niepowtarzalną dynamikę brzmienia. Wszystko to sprawia, że na parkiecie panuje niesamowity i żywiołowy, spontaniczny show, a impreza zapada głęboko w sercach i pamięci klubowiczów.

GATUZO
Miłośnik House'owego grania, od nieco mocniejszych brzmień, po ciepłe, plażowe klimaty. Czołowy reprezentant tego gatunku w swoim regionie.
Obecnie rezydent Klubu Vavavoom (Zakopane), gdzie prezentuje najlepsze klubowe dźwięki.
Jego sety można było usłyszeć w takich miejscach jak: Room 13 (Warszawa), Soda 2.0 (Bydgoszcz), Ultraviolet (Kielce), Loża (Łódź), Le Scandale (Zakopane), Malevich (Lwów), Rafinad People (Lwów), Blue Berry (Tychy), Sephia (Bielsko-Biała), Afterbeng (Kraków), Toster (Nowy Targ) oraz słynnym Dworcu Tatrzańskim (Zakopane), w którym przez kilka lat był rezydentem.
Uczestnik wakacyjnych wyjazdów do Bułgarii, gdzie ma przyjemność grania w najlepszych nadmorskich klubach i beach barach.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl